POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Dołącz do Johna i do nas już dzisiaj!

Organizacja szkoleniowa The John Maxwell Team założona w marcu 2011 roku, przez Johna C. Maxwella i partnerów biznesowych Paula Martinelli i Scotta Fay, w krótkim czasie stała się jedną z wiodących i najszybciej rozwijających się na świecie organizacji szkoleniowych w obszarze personalnego oraz profesjonalnego rozwoju. Obecność Johna Maxwella w programie i współpraca z John Maxwell Company, ugruntowały tę znaczącą pozycję. Sukces ten możliwy był poprzez połączenie siły wizjonerów i praktycznej wiedzy z grupą wybitnie utalentowanych ludzi, wnoszących swoją indywidualną wartość i bez reszty oddanych każdemu z aspektów programu.

„Kiedy rozpoczęliśmy program, John powiedział: Chcę, aby ludzie korzystający z tego programu, byli wyposażeni w najlepszą wiedzę i najlepsze szkolenia oraz aby otrzymali odpowiednie wsparcie, niezbędne do tego, by mogli z sukcesem rozwijać siebie i innych wokół. Wiedziałem, że jest to moje zadanie, a John, podążając z nami, wyposaży nas w mapę drogową, w tej podróży” ~ Prezes John Maxwell Team

MENTORZY

John-Maxwell_sitting_2016-square

JOHN C. MAXWELL

ZAŁOŻYCIEL

Od ponad 40 lat John C. Maxwell pomaga światu zrozumieć czym jest prawdziwe przywództwo oraz wyposaża swoich uczniów w wiedzę i narzędzia, by mogli skutecznie odpowiedzieć na swoją wewnętrzną potrzebę przywództwa. John wnosi do JMT wizję i doświadczenie, ucząc członków swojej organizacji jak być najlepszymi, świadomymi swojej siły pozytywnego wpływu liderami.

TSH_08252017_0223_staff_color-2-square

MARK COLE

PREZES JOHN MAXWELL ENTERPRISE
PRZYWÓDZTWO WEDŁUG METODY MAXWELLA

Mark Cole pełni funkcję dyrektora generalnego wszystkich firm Johna Maxwella. Jako lider, posiada ponad 25-letnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołów, co w szczególny sposób kwalifikuje go do pełnienia odgrywa integralnej roli w budowaniu marki Johna Maxwella. Mark Cole z ogromnym zaangażowaniem oddaje się rozwijaniu liderów oraz ich zespołów. Jego doświadczenie pochodzi zarówno z biznesu jak i sektora non-profit, on sam prowadził firmy przez czasy wyzwań gospodarczych, pułapek ekonomicznych, barier rozwoju oraz problemów komunikacji w zespołach.

TSH_08252017_0201_staff_color-square

CHRIS ROBINSON

WICEPREZES WYKONAWCZY MAXWELL ENTREPRENEURIAL SOLUTIONS
SPRZEDAŻ WEDŁUG METODY MAXWELLA

Chris Robinson jest międzynarodowym mówcą i trenerem kadr kierowniczych. Swoją podróż przywódczą rozpoczął jako przedstawiciel handlowy jednej z największych obecnie w Stanach Zjednoczonych firm obsługujących sektor samochodowy, by w ciągu pięciu lat awansować do pozycji kierownika sprzedaży. Szkoląc się i pracując konsekwentnie na swoimi umiejętnościami liderskimi, pomógł firmie zbudować prężnie działający zespół, rozwijając go z 18 do ponad 700 pracowników.

TSH_08252017_0082_staff_color-square

RODDY GALBRAIT

SZTUKA PRZEMAWIANIA WEDŁUG METODY MAXWELLA

Jako międzynarodowy mówca, trener, mentor i coach, Roddy Galbraith z wyjątkową pasją pomaga ludziom w odnalezieniu ich “własnego głosu” oraz tworzeniu i doskonaleniu spójnej i znaczącego w swojej treści przekazu. Wartość, dostarczana przez niego członkom John Maxwell Team, wykracza znacznie ponad warsztat sprawnego mówcy i dotyczy połączenia solidnej wiedzy, pozwalającej na zrozumienie tej materii oraz praktycznych rozwiązań, możliwych do zastosowania przez każdego, w codziennych wyzwaniach. Efektywne komunikowanie się stanowi podstawę w rozwijaniu pozytywnego wpływu.

POROZMAWIAJMY

Zarezerwuj bezpłatną rozmowę z Koordynatorem Programu i dowiedz się w jaki sposób program Maxwell Leadership Certified Team może wynieść Twoje umiejętności liderskie na wyższy poziom.

POŁĄCZMY SIĘ

ML-Certified-Team-Logo

Copyright © 2022 Maxwell Leadership Certified Team. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.